Gebe Kadın – Hamile kadın sitesi

Hafta hafta bebeğin anne karnında büyümesi

Anne karnında bebeğin gelişim evrelerini gösteren resimleri sizler için bir araya topladık. Hafta hafta düzenli olarak bebekte ki ( cenin ) üstünde ki gelişimi sizlere göstermektedir. Anne karnında 40 haftaya yaklaşık süren gelişim sürecinin bütün boyutları ile görmek isteyenlere özel.Ceninin anne karnında gelişim evreleri.

Anne karnında ki bebeğin resimli olarak gelişim aşamalarının hepsini tek bir resimde görmek isteyenler için harika bir içerik. Ceninin gebelik süreci boyunca anne karnında ki değişimini gösteren bu özel içeriği kaçırmayın. Hafta hafta bebeğin anne karnında büyümesi

Gebelik döneminden ta doğum anına kadar geçen haftalar boyunca karnınızın büyümesini gördükçe içinizde ki canlının da ne kadar büyüdüğünü ve nasıl bir şeye benzediğini merak eden anneler için doğuma kadar olan süreçte içiniz de ceninin gelişme süreci sizler için resmedildi.

Spermin anne rahmine düşmesi ile birlikte başlayan bu süreçte bebeğin yani ceninin bütün gelişim safhası kısa resimlerle net olarak sizlere sunulmaktadır.
Doğum anına kadar bütün gelişme evreleri resmedilmiş ve tek bir noktada sizlere bu süreç kısa bir an olarak gösterilmektedir.

Ceninin anne karnında gelişim evresi

Uzun bir süreci görüntülerle aktarmak gerekirse yukarı da kare bunu göstermektedir. İşte sizlere 36 hafta boyunca anne karnında bebeğin gelişim evrelerinin bütün aşamaları var.hamilelik döneminde kadınların karnının büyümesi ile birlikte içinde ki canlı da sürekli büyüyor ve şekil alıyor. İşte o sürecin bütün ayrıntıları.

Hafta hafta bebeğin anne karnında büyümesi ve gelişme aşamaları

Ceninin gelişme süreci ve anne karnında ki pozisyonu ile birlikte başlayan süreç bakın nasıl da mucize gibi duruyor. Sperm ile başlayan ve daha sonra hafta hafta gelişerek doğuma kadar gelen süreçte bebeğin son durumunu gözlemlemekteyiz. Bebeğin anne karnında ki gelişim evreleri.

Exit mobile version
Araç çubuğuna atla