Post Image
1.8K

Cinsel ilişkiden hemen sonra hamilelik belirtileri başlar mı?

Cinsel birleşme sonrasında gebelik süreci başlar mı? sorusunu en çok merak edenler kadınlardır. Öncelikle gebelik süreci ile ilgili içeriği okumanızı tavsiye ediyoruz. Gebelik nasıl başlar, hem birleşmede gebelik başlar mı? işte bu soruların yanıtlarını birlikte öğrenelim.

Cinsel hayat ve cinsel ilişki konularında kadınların sürekli bir evhamları vardır. Bazı durumlar karşısında özellikle cinsle ilişki sonrasında acaba soruları ile karşı karşıya kalmaktansa süreci okuyup bilinçli bir şekilde davranmak doğru olacaktır. Cinsel ilişkiden hemen sonra hamilelik belirtileri başlar mı?

Cinsel ilişki sonrasında hemen belirtileri görür müsünüz?

Bu tarz sorular için zamanlama çok kısa ve yanlıştır. Hamilelik için belirtilerin olması için süreye ve zamana ihtiyaç vardır. Çünkü gelişim süreci ile birlikte sizde ilk yaşayacağınız Regl dönemi ile birlikte bu durumu fark edersiniz.

Cinsel birleşme sonrasında ağrılar belirti mi?

Bazı kadınlar da göğüs ağrıları ve kasık ve karın bölgelerinde de ağrıların başladığını bu sürecin ise belirtileri olduğu ifade edilmiş. Hatta sizlere bir annenin bu konuda yaşadıklarını yazalım:

bu ay ikinci için ilk ayımız yumurtlama dönemi tek ilişki oldu sadece (oğlumda ilk ay hamile kalmıştım) ama sizin de söylediğiniz gibi o tarihten itibaren yani 2 haftadır karnımda ve kasıklarımda çok ağrı oluyor hiç yumurtlama dönemi ve adet arasında bu şekilde uzun süren ve şiddetli ağrılarım olmazdı. Günlük hayatımı aşırı derece de etkiliyor. Son 10 gündür de göğüslerim de çok acıma var. ve yine yumurtlama döneminden beri bitmeyen akıntı normalde biterdi adete kadar. adetime bugün 4 gün kaldı dün test yaptım ama negatif. Ben benimkinin psikolojik olduğunu düşünmüyorum ya korunmayı bırakınca vücut şaştı 🙂 ya başka bir şey var ya da bebek var bilemiyorum.Cinsel ilişkiden hemen sonra hamilelik belirtileri başlar mı?

İlişkiden hemen sonra ben hamilemiyim sorusu!

Sorunun cevabına baktığınız da gebelik süreci bu kadar hızlı belirti göstermez diyelim ve sorunu kapatalım. Cinsel ilişki hayatı olan çiftlerde özellikle korumasız yapılan ilişkilerden hemen sonra bu durumlar karşılaştıkları defalarca ifade edilmiş. Tabi bu durum belirti olarak görülmemelidir.

Gebelik ve Hamilelikte en çok sorulan sorular

Anneler hangi doğum yöntemini tercih ediyor

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla