Post Image
7

Sonbahar kadın sokak modası ( 2017 – 2018 sonbahar modası )

Sonbaharın girmesi ile birlikte artık kadınların da yazlıklarını rafa kaldırıp biraz daha sıcak tutan elbiselerini giyme zamanı geldi. Tabi burada bilmeniz gereken yeni yılın modası nasıl olacak. neler giymeniz gerektiği konusunda sizlere güzel bir sunum yapacağız.

Desen Desen sonbahar giyiminde ki önemi

ekose desenlerin farklı duruşuna baktığınız da biraz görsel olarak abartı gelebilir.
Az biraz puantiye, birazcık ekose, birazcık da pötikare tüm ceketlere hareket katmaya geliyor. Bu sonbahar enerjisini renklerden çok desen meselinden kazanıyor. Özellikle kırçıllı desenlerin her yanı saracağı, puantiye ile nokta koyacağı, ekose ile kafa dağıtıp, pötikare ile detaylanacak bir dönem bizleri bekliyor.

Eskimeyen Kot Ceket modası ile 2017 – 2018 yılını da tamamlayacağız.

Sıcak ve soğuğu aynı anda aynı bedende hissettiren, güneşi kavurucu, gölgesi üşüten, gecesi serin, gündüzü ayrı sıcak olan kafa karıştırıcı sonbahar yine en iyisi kot ceketlerle geçiştiriliyor. Kota kot katmanın artık adeta bir adet olduğu, en şık kombinler üzerinde bile sırıtmayan tek ceket kot ceket yine dolapların baş köşesine kurulmayı bekliyor.

Yıllardan bu yanadır hiç eskimeyen bir yere sahiptir.

Sar Başa En Başa biraz daha eskilere giden bir dokunuş

Hafif bir rüzgar çıksa, hava biraz bulutlarla kaplansa, yağmur bulutları bir uğrayıp bir kaçsa omuzlara hemen trençkotlar konuveriyor. Bu adette yine bu sezonda aynı şekilde yerini buluyor. Her kombine ayrı bir hava katan trençkotlar yeniden piyasaya çıkıyor. Tabii bu sefer renk cümbüşünü de peşinden sürükleyerek..

Bir İki Beden Büyük Gibi şişman değil ama şişko olmaya çalışan moda

Oversize kaban meselesi geçtiğimiz sezonun popülerleri arasındaydı. 2018 modası için ise yeni bir kış başlangıcı gibi sayılıyor. Uzun, geniş kalıplı ve hatta emanetmiş gibi duran modellerini bulup ilk soğuk günde hemen üzerimize geçirmeli. Kısa boyu uzun gösteren, uzun boyuluların heybetini arttıran bu minik sihirli değneği ilk sıcak güne kadar çıkarmasak en iyi!

Daima Süet sonbahar içinde kadınlara merhaba diyecek

Yumuşak etki süet kumaş yine tüm kış mevsiminin sert yüzeyini kırmaya yetiyor. Süet yine bilinen yerden geliyor baş köşeye kuruluyor. Camel, tarçın ve taba rengi vurgulayan kombinler süet ceketlerle taçlanıyor.

Blazer Aşkı kadınların sonbahar modasında da büyük bir tutkusu olacak.

Bir kot pantolonla beyaz tişörtü bile devleştiren hizmet blazer ceket modellerinin üzerine kalıyor. Şaşırtmadan, çaba sarf etmeden, istenilen dozda cool, oldukça ucu açık ve baya serbest havası ile her kombine sızmak için tetikte bekliyor. Geniş kesimleri, oversize kalıpları ile maskülen stilleri ön plana çıkaran blazer ceketler, sokak modasında küllerinden doğuyor.

Şaşırtmadan, çaba sarf etmeden, istenilen dozda cool, oldukça ucu açık ve baya serbest havası ile her kombine sızmak için tetikte bekliyor. Geniş kesimleri, oversize kalıpları ile maskülen stilleri ön plana çıkaran blazer ceketler, sokak modasında küllerinden doğuyor.
Sokak modası trendleri, kombin önerilerim için blog adresim modaviki ‘ye uğramayı ve instagram adresim: @modaviki ‘yi takip etmeyi unutmayın.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın