Post Image
13

Havlu sütyen – ta ta towel terlemeyi engelleyen sütyenler

Bu haberimiz de hamile kadınların yanı sıra çocuklu olan kadınları da yakından ilgilendiriyor. Çocuk emziren annelerin veya iri göğüslü hanımlar için sürekli göğüs yani meme terlemesi söz konusu oluyor bu da doğal olarak pişik olmaya, tahriş olmaya ve daha bir çok farklı şekilde etki göstermeye sebep olmaktadır.

Şimdi sizlere terlemeyi önleyen ve memelerin rahat kavranmasını sağlayan ev içinde rahatlıkla giyebileceğiniz bir sütyeni sizlere aktarıyoruz. Basit bir kullanım şekli ile tasarlanış ve tamamen kadınların göğüslerini altta üste doğru kavrıyor ve olduğu sıkmadan görünmesin engelliyor. Resimlerde de göreceğiniz gibi rahat kullanımı ile sizlere de yardımcı olacaktır.

Çocuklu anneler için olan yardımlarını arka arkaya sıralayalım. Öncelikle havlu yada asıl ismiyle Havlu sütyen – ta ta towel terlemeyi engelleyen sütyenler ile göğsünüzü sıkmaya ve çıkartırken zorlanmaya gerek yok. Yapmanız gereken tek şey sadece sıyırmak ve iş bitince de tekrar aşağı doğru çekmek.

Resimde görüldüğü gibi kullanım olarak hem rahat hemde ev içinde üstünüze bir şey almanıza gerek kalmayacak. Bu şekilde çok rahat edeceksiniz.Göğüslerinizin alışıla gelmiş sütyen modelleri ile sıkmaya gerek kalmadığı gibi ikide bir bağlama ve kopçasıyla uğraşma derdi de kalmıyor.

Anne adayları için kullanım şekli. Sütyen sizlere gereksiz de gelebilir renk ve görüntü olarak ta istediğiniz gibi olmayabilir ama bir çok kimse kullanım kolaylığı olması açısından uygun buluyor

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın