Gebelik ve Hamilelik

Hamile iç giyim 2013

Hamile iç giyim 2013 Yorumlar: 3 Okunma: 4109

Hamile anne adaylarının özellikle gebelik döneminde hem bebekleri hemde kendi sağlıklarını düşünmek zorundadırlar. Çünkü Annenin hamilelik dönemi itibari ile vücudunun fiziksel olarak bozulması söz konusudur. Doğru ve kullanışlı iç çamaşırı seçimlerinde bu sarkmaları engelleme şansınızın olduğu hakkında bilginiz varmı?

Hamile kadınlarda iç çamaşırı seçimlerinde yapılacak doğru kararlar gebelik dönemi boyunca sarkmalar, büyümelere karşı etkili bir önlem sunmaktadır. Çünkü vücudun belli bölgelerinde özellikle kalça kısımların büyümeye başlaması, göğüslerin büyümesi halinde tedbirin alınmaması kalıcı sarkma ve büyüme ile sonuçlanabilir.
Hamilelik annenin vücudunu toptan değiştiren bir süreç! Bu dönemde bedeninize uygun doğru iç çamaşırı tercih etmenin sonrasındaki sarkmaları büyük oranda önlediğini biliyor muydunuz? Hamilelikte karnınızdan daha önce göğüsleriniz büyüyor. Eğer bu dönemde bedeninizle uyumlu, destekleyici bir sutyen kullanmazsanız sonrasındaki sarkmalar kalıcı olabiliyor.

Hamilelikte doğru külot seçimi ise hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı açısından önemli. Sentetik maddelerle üretilmiş iç çamaşırı giymekten bu dönemde özellikle kaçınmalısınız. Ayrıca belinizi ve sırtınızı kavrayan hamile külotları hamilelik sürecinizi daha az sıkıntıyla atlatmanızı sağlayabilir. Gecelik ve pijama seçiminde de aynı şekilde %100 pamuklu malzemeler tercih etmek gündelik hayatınızı rahatlatan bir faktör olacak.

3 yorum yapılmıs

  1. Bu hamilelik muhabbeti millet inadina hamile kalsin dolayli yoldan 3 cocuk amacina ulasilsin diye ic mihraklarin oyunu olmasin.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Gebe Kadın sitemizde hamilelik öncesi ve sonrası adına kadınlara yardımcı olmak ve Hamile adaylar için bilgi kaynağı olmak adına Kadininevi.com kadın sitesi olarak öncülük ediyoruz