Post Image
22

2019 hamile giyim ( tesettür hamile giyim )

Hamile kadınlar için giyimde çok önemli ve zorlu bir iş oluyor. Özellikle hamileliğin belli aylarında bu durum da kendini göstermeye başlıyor. Hem rahata edebileceğiniz hamiye kıyafetleri hemde modaya uygun olan hamile giyim modellerini giymek istiyorsanız sizler için hem tesettür hamile giyime uygun hemde normal açık bayanlara göre hamile kıyafetleri seçtik.

İşte hem tesettür hamile kıyafetleri hemde normal hamile kıyafetleri. 

Normal gündelik hayatta giyebileceğiniz bu özel parçalara bayılacaksınız. özellikle bazıları gündelik hayata sizi bağlayacak ve hamilesiniz diye sizi alıkoymayacak. 

Kısa hamile kıyafeti 2019

Kısa ve tek parça gündelik kıyafet olarak sizler için seçtiğimiz bu özel model çok fazla abartı durmamaktadır. Renkleri ve her kadın için uygun olan bir tarzdadır. 

Canlı hamile kıyafetleri 2019

Kısa kollu ve kısa bu elbise de oldukça güzel ve şık duruyor. Hamile bayanların rahatlığı için de oldukça güzel bir duruşu var. 

2019 tesettür hamile giyimi

Kapalı hanımlar için seçtiğimiz bu model de hem şık bir giyime sahip olacaksınız hemde rahatsız olmayacaksınız. Günlük olarak giyebileceğiniz 2019 hamile giyiminin en güzel hamile kıyafetleri

Kapalı hamile kıyafeti

Kot pantolon üstüne tek parça geniş kıyafetle oldukça rahat edeceksiniz. ve Hamilelik boyunca bu tür giyimlerle süreyi geçiştirebilirsiniz. 

2019 gebe giyim – 2019 hamile giyim 

Her türlü tarz ve giyim zevkine uygun bu modelleri beğeneceğinize inanıyoruz. Beğenmediğiniz modeller olursa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın